CLO_176 : Hvordan Å Plukke Opp Piker

Vokabular : Antall
Xiao4hua4
Zhen1xin1
Cheng1zan4
Tui1jian4
Yan3jing1
Jin3zhang1

Vokabular : Tone Mark
Xiàohuà
Zhenxin
Chengzàn
Tuijiàn
Yanjing
Jinzhang

Premie On-line Innhold : Vær så snill å logg seg inn eller abonner Å sikte innholdet under.

PDF Bemerker : Vokabular Fullfør Pinyin Transkripsjon Fullfør Forenklet Transkripsjon Fullfør Tradisjonell Transkripsjon Komplett Engelsk oversatte Transkripsjon

ikon for podpress CLO_176 Æ8:25må: Lek Nå | Lek i Popup | Download

2 Reaksjoner På “CLO_176: Hvordan Å Plukke Opp Piker”

  1. Jonatan Sier :

    Du’re virkelig start å forvirre meg med “dong dong” ting… Er det retter eller ikke ?

    Også undret meg jeg hvis der ble være noen forskjellige stemmer igjen, ikke som disse ikke er noen gode skuespillerer, var det akkurat hyggelig å høre noen forskjellige aksenter og stemmer i de eldre leksjonene.

    Trist å lyde slik negativ, jeg tror enda at dette er den beste on-line kursen jeg’ve fant ennå.

    /Jonatan

  2. Adam Sier :

    Hei Jonatan,

    I Sydlige deler av Kina og Taiwan lyder karakterer med en “eng” vanligvis er uttalt med “ong” lyd. I Nordlige deler er du mer sannsynlig å høre en “eng” lyd.

    Jeg vil stikke med disse stemmene foreløpig, da fordelene av å høre nye stemmer synes å bli oppveid av forvirring over aksenter og klarhet. Videoene bruker en forskjellig stemme for den kvinnelige delen, hvis som hjelper.

    Takk for denne tilbakemeldingen skjønt, da det virkelig hjelper meg planlegger den fremtidige retningen av denne kursen.

Forlate et Svar

?
Plasserer/tema ved Voloer Gruppe - www.voloer.com